MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 10605264
nr 1060 5264
Matsalsgrupp
7 delar, Chippendalestil, diameter: 112 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 20:06:24
3/10 19:30:19
1.500 kr
3/10 20:01:10